Яке ж свято без напоїв? Але ж кожен напій вимагає свій індивідуальний келих! Розмір келиха дуже важливий. В нього наливають однакову кількість вина, незалежно від його місткості. Виникає закономірне питання: в чому ж різниця між келихами об’ємом 200 і 900 мл, якщо в обидва наллють 150 мл вина? Уявіть собі недосвідченого провінційного актора і визнаного метра світового рівня. Першому підходить невелика сцена маленького міста, де він може набратися досвіду і показати себе. Другому ж буде явно тісно і нецікаво в провінції. Щоб продемонструвати свій рівень, йому потрібна величезна сцена і аудиторія, до якої перший ще явно не готовий. Так само і з винами. Недорогі прості вина краще показують себе в невеликих келихах і губляться в об’ємних. Тоді як хороші складні вина замикаються в маленьких келихах, зате грають усіма барвами в ємних, де краща циркуляція повітря дозволяє розкрити і відчути всі тонкощі їх аромату.
Форма келихів не менше важлива. Є дві основні – бордоський келих і бургундський. Регіони Бордо і Бургундія були взяті за основу назви, так як складно знайти щось більш величне і різне одночасно. Вина можна умовно поділити на дві категорії – сфокусовані та витончені. Якщо взяти аромат вина за призму, то сфокусовані вина розкладаються на два-три дуже яскраві кольори. Яскравий приклад – гарне каліфорнійське або чилійське каберне або новозеландський совіньон блан. Для таких вин краще підійде бордоский келих. Витончені вина розкладаються на набагато більшу кількість кольорів, але менш яскравих. Наприклад – хороший піно нуар, витримане бургундське шардоне, пьемонтське Неббіоло. Розглядати всі відтінки і нюанси таких вин допоможе бургундський келих. Звичайно, з усіх правил є винятки: іноді трапляється настільки складний совіньон блан, що без бургундського келиха не розібратися, і навпаки – настільки прямолінійний шардоне, що бордоский келих виявиться цілком доречний.
Коли розберетеся з першими двома параметрами, у вас не повинно виникнути проблем з призначенням келихів і вас не введе в оману напис на коробці «для білого вина», або ж «для червоного». Найчастіше вона використовується виробниками, щоб якось логічно розмежувати продукцію всередині однієї лінійки. Ви можете спокійно поставити на стіл два келиха «для червоного вина», при цьому наливати в один біле вино, а в інший червоне, роблячи поправку на розмір і форму келиха для кожного з вин.
Що стосується ігристих вин, то класична форма витягнутого вузького келиха, Флют, має свою логіку: в такому розрізі найкраще проглядаються чудові троси бульбашок. З іншого боку, вам доведеться зробити для себе певний вибір – бульбашки або аромат. Для останнього підійдуть келихи з трохи більш широкою чашею. Повірте, гарне шампанське навіть виграє, якщо ви його будете пити взагалі з винного келиха.
Справжні господині мають свої секрети з Сервізантом, про які гості не здогадуються!
Замовляйте посуд в оренду у Сервізанті – (068) 25 19 109